чипка

чипка

5 Дворови/многу Деликатна Црно Бели Капчиња Чипка Лента Costura Ѕвезда Чипка Намали Африкански Чипка Ткаенина

11 Мислења на купувачите
1439.52-5 % 1368.00

Да бидам искрен, јас сум навистина среќен што ти се во посета на мојот продавница, и јас сум подготвен да

Новиот дизајн африкански чипка ткаенина 2018 Сина боја француски Tulle чипка ткаенина за свадба се облекуваат.Швајцарскиот

3 Мислења на купувачите
3696.00-35 % 2402.00

Добредојдовте : Ви благодарам мн u за шопинг на нашата продавница се надеваме дека ќе се ужива купувањет

30cm широк Свадба Чипка Бела Африкански Чипка Ткаенина за Фустани Црните Трепки Чипка Скриј Лента облека Занает

9 Мислења на купувачите
230.40-15 % 196.00

Ние бевме почна Aliexpress на 26 Април 2017, и можете да најдете на нашиот производ е со висок квалитет (што може �

Црна и Бела Beaded Чипка Памук, Чипка Намали Облека Каучот Завеса Декорација Чипка Ткаенина 3.8 Cm Широк

11 Мислења на купувачите
372.96-10 % 336.00

Ви благодариме! 2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрале

XWL 10Yards/Многу 7.5 Cm Широк Стакло Предиво Чипка Намали Крпа Перница Tapestry Работ Плетенка Чипка Додатоци

9 Мислења на купувачите
714.24-25 % 536.00

XWL 10 Yards / Многу 7.5 cm Широк Стакло Предиво Чипка Намали Крпа Перница Tapestry Работ Плетенка Чипка Додатоци на

Zakka Стил Памук, Чипка Лента, Шиење Чипка,Бело+Розова боја чипка, Чипка Ткаенина Уреденост (40mm X 50 јарди)

10 Мислења на купувачите
1343.04-15 % 1141.00

Ако во вашата земја се уште треба да се плати царина Тоа е вашата чест и одговорност.чекор 3) По потврда н�

Бесплатен превозот (5yards/pc) Убава везени Швајцарската чипка ткаенина Wholesales Африкански памук, чипка за

10 Мислења на купувачите
3840.00-35 % 2496.00

We 'll се обиде нашите најдобри за решавање на тоа веднаш.Обично тоа ќе трае 4~7 дена да испорача .Ако имате н

Африкански Чипка Ткаенина француски Sequins Нето Чипка Висок Квалитет на Африкански Sequin Чипка Ткаенина за

3 Мислења на купувачите
3436.80-40 % 2062.00

32204695577650023220469557765002Ви благодариме за шопинг на нашата продавница се надеваме дека ќе се ужива купувањето

2 парчиња/многу Металик Бои Везови Јака Чипка Applique DIY Златен Вез Ткаенина Деколте Печ за Шиење Занает

15 Мислења на купувачите
571.20-39 % 348.00

Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО.Превозот : 1) Нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 работ

Трговија на големо цена африкански кабелот чипка ткаенина висок квалитет Топла продажба Африкански француска

6 Мислења на купувачите
2359.68-45 % 1298.00

2 : Клиентите треба да се потврди доставувањето информации кога цел,причина ние испрати стоката според д

Луција занаети 1y Црна Цвет Везови Чипка Ткаенина Трим Панделки Applique за Шиење Облека DIY Облека рачно изработени

9 Мислења на купувачите
76.32-0 % 76.00

Луција занаети 1y Црна Цвет Везови Чипка Ткаенина Трим Панделки Applique за Шиење Облека DIY Облека рачно изра

(5yards/pc) висок квалитет на Швајцарската чипка ткаенина со прекрасен вез злато и кафе Африкански памук, чипка

11 Мислења на купувачите
6480.00-34 % 4277.00

Вашата цел ќе бидат обработени во рамките 1~2 дена и испратени од DHL / ups / федекс / емс Ви благодариме за ваш

Африкански Чипка Ткаенина Црни Африкански Guipure Чипка ткаенина со Sequins Висок Квалитет француска Чипка Sequin

10 Мислења на купувачите
4449.12-49 % 2269.00

ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа DHL Express превозот обично се потребни околу 3 до 7 дена.13 / дворот двор

Француски Нигериската Чипка Ткаенина 2018 Висок Квалитет Чипка Свадба Нето Кралска Сина Чипка Ткаенина Зелена

14 Мислења на купувачите
2056.80-33 % 1378.00

Постојат зелена,кралска сина,жолта,праска,виолетова,вино бои нека ти го одбра Запомнете да ги видите~По�

5Yards/Многу,2015 Година Нови Пристигнување Африкански Кабелот Cupion Чипка Guipure Чипка Ткаенина За Свадба

13 Мислења на купувачите
2871.84-20 % 2297.00

#5 Yards / Многу,2015 Година Нови Пристигнување Африкански Кабелот Cupion Чипка Guipure Чипка Ткаенина За Свадба Бес

2 парчиња/многу Златен Вез Чипка Јака Ткаенина Трим DIY Везови Чипка Ткаенина Деколте Applique Шиење Занает

15 Мислења на купувачите
571.20-27 % 417.00

Повратни информации : 1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае н�

15yards Бела Вода Растворлив Везени Чипка Ткаенина DIY рачно изработени Носии Облека, Додатоци Чипка Намали за

5 Мислења на купувачите
768.00-10 % 691.00

7 cm Количина : 15 Метри Боја : бела Материјал : полиестер Употреба : облека,чевли,капи додатоци,дома декорат

Бели цветови, Везови Чипка Ткаенина за венчаница Везени Applique партија фустани ткаенини DIY завеса булчински

5 Мислења на купувачите
864.00-5 % 821.00

Бели цветови, Везови Чипка Ткаенина за венчаница Везени цвет applique партија фустани ткаенини DIY завеса бу�

Fuchsia 2017 Најновите француски Нигериската Laces Ткаенини Висок Квалитет Tulle Африкански Laces Ткаенина Свадба

15 Мислења на купувачите
1918.08-8 % 1764.00

Ние го цениме вас за вашиот вид разбирање.9% ЗемјатаГаранција & Политика На Враќање : Клиентите треба да с

YACKALASI Памук Везени Чипка Ткаенина Мека Tulle Шиење Чипка Цвет Здолниште Облека Скратува Scalloped Appliqued

4 Мислења на купувачите
1384.80-15 % 1177.00

Ве Молиме Да Се Напомене : Сите Yardage Чипка / Ткаенини, Има Намалување Од 3%5% Во ПроизводствоИ Тоа Е се Мери �

2018 топла продажба Добар квалитет нето предиво везови чипка Чипка додатоци Крпа уметност чипка 16 см широк G091

13 Мислења на купувачите
136.80-25 % 103.00

започнетекрајотКликнете подолу за повеќе изберете : Драги пријатели, наредби се полни 5$ слободни поште�

6Pcs DIY Додатоци Чипка Applique Црна Мрежа Organza Цвеќиња Висок Квалитет Чипка Печ Разубавувањето Шиење Appliques

10 Мислења на купувачите
106.56-24 % 81.00

Функција : Чипка Намали Applique .Ширина : 4.5*4cm .Количина : 6 Pcs.Потекло : произведено во Кина .Имаме и други слич

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.