• Свеж
30Pcs Мешани Лист Цвет Смола Декорација Занаети Монистра Рамка Flatback Cabochon Бележник Kawaii DIY Embellishments Додатоци

30Pcs Мешани Лист Цвет Смола Декорација Занаети Монистра Рамка Flatback Cabochon Бележник Kawaii DIY Embellishments

Оценка на посетителот:
DEN 214.08
DEN 109.00 -49 %

Стока
Во продавницата


Материјал :
Смола
Големина на :
Appro : 30x15mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Како Слика
Количина :
Ќе добиете 30 Парчиња од овој објект во листата цена,
Дел Бр.
H0677

Карактеристики на производот

Материјал:
Смола
Број На Модел На:
H0677
Големина:
30x15mm

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.