• Свеж
50cm/150cm Micro HDMI Кабел Лево и Право Аглеста 90 степени Micro HDMI да HDMI Кабел за Дигитална камера телефони и таблети

50cm/150cm Micro HDMI Кабел Лево и Право Аглеста 90 степени Micro HDMI да HDMI Кабел за Дигитална камера телефони

Оценка на посетителот:
DEN 224.64
DEN 202.00 -10 %

Стока
Во продавницата

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет. Лево и Право Аглеста 90 степени Micro HDMI да HDMI Машки HDTV Кабел за Мобилен Телефон & Таблета Овој кабел е совршено решение за вас да го споделам сите на вашите фотографии и видео клипови со вашите колеги, семејството и пријателите. Гледате видео, да стримувате медиа, и да гледате документи преку вашиот ТВ! Еден мора да има додаток за оние кои би сакале да гледате видеа и делото на големиот екран. Кабелот добива видео сигнал преку HDMI стандарден излез. Злато позлатен иглички и основи конекции. Забелешка : Вашиот ТВ мора да има HDMI за овој кабел за да бидат компатибилни. Може да работи за сите micro hdmi порта мобилен телефон и таблет, не може да се работи за Микро USB порт. Пакет се Вклучени : 1 x HDMI да се Микро Кабел

Карактеристики на производот

Должина:
0.5M, 1.5M
оклопна:
Плетенка
Примена:
Камера,Телевизор,Следење На
Број На Модел На:
052
Бренд Име:
chenyang
Конектор Б:
микро hdmi
Пакет:
Пакет 1
Пол:
Машко-Машки
Пакет:
No
Конектор A:
HDMI
Функција:
HDMI1.4
верзија:
HDMI 1.4
Пакување:
Polybag
Тип:
HDMI Кабли

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.