конектори

конектори

ALLISHOP 10M Coax Продолжување Кабел RP SMA Машки да SMA Женски - Антена Доведе 50 Ohm Заштитените Сребро Позлатен

9 Мислења на купувачите
953.76-12 % 840.00

Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво,ние ќ се проверии

20PCS MMC / SD кабина мемориската картичка поставува приклучок за SD картичка конектор краток тип Бесплатен превозот!

7 Мислења на купувачите
122.40-6 % 115.00

Ако ти треба мене да declear помала вредност кога shiping вашиот парцела , те молам кажи ми! Повратни информаци�

Бесплатен превозот алуминиумско куќиште електроника водоотпорни електронски кутија алуминиум делница кутија метално

3 Мислења на купувачите
DEN 1140.00

Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот.Ако имате

Micro USB Конектор ЗА ВИСТИНСКИ Нови ASUS Memo Pad 7 ME170C DC Полнење Штекер Порта за Замена бесплатен превозот

14 Мислења на купувачите
372.48-10 % 335.00

Micro USB Конектор ЗА ВИСТИНСКИ Нови ASMemo Pad 7 ME170 C DC Полнење Штекер Порта за Замена бесплатен превозот 50 PCS / МН

1pc Водоотпорен Пластични Куќиште Случај Mayitr Јасно Покрие Електронски Проектот Инструмент Кутија 158mmx90mmx60mm

5 Мислења на купувачите
366.72-40 % 220.00

Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиет

10 пара 4mm Банана Приклучок Конектор Адаптер Црвена + Црна Никел Банана Приклучоци за Звучник и Аудио Mayitr

3 Мислења на купувачите
361.92-35 % 235.00

HW0000415Спецификација : 100% сосема нов и добар квалитетПогоден за 4mm банана черупкаНикел внатре никел позла�

10 Компјутери Обвиткан Кутија насловот на IDC Штекер 2.54 Mm 2x13 Pin 26 Стр Десен Агол Машки плоштадот Pin 0.64

14 Мислења на купувачите
240.00-5 % 228.00

Обвиткан Кутија насловот на IDC Штекер 2.54 mm 2x13 Pin 26 Стр десен агол Машки плоштадот pin 0.64 mm 2 реда простор 2.54 �

N Женски џек Панел Монтажа на Шасија PCB АНТЕНСКИ Приклучок Адаптер Бесплатен превозот! трговија на големо

10 Мислења на купувачите
DEN 239.04

* Ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот пакет за повеќе од 30 дена откако ќе плаќање, ние

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.