• Свеж
Stenzhorn За yaw / забрзување сензор OE БР: M834B28WFI / 25.1701-0696.3 / SC06.2 4X4,CT

Stenzhorn За yaw / забрзување сензор OE БР: M834B28WFI / 25.1701-0696.3 / SC06.2 4X4,CT

Оценка на посетителот:
DEN 2159.52

Стока
Во продавницата


OE Бр : M834 B28 WFI / 25.1701-0696.3 / SC06.2 4 X4,CT
Добредојдовте на оваа продавница! Се направи на различни промени во модели на возила. Ве молиме проверете ја вашата стариот дел на дел број, и јас се наведени со слика и опис на средбата. Ако имате било какви прашања или не сте сигурни, ве молиме контактирајте ме пред да го купат. Висок квалитет, конкурентни цени, квалитет на услуга брз време на испорака
Ако сте многу потреби, можете да го барањето од страна на e-mail, јас ќе ви даде најдобра цена
Фотографија : На сликата е донесена во вид, за референца
Купувачот Забелешка : Овој производ е апсолутно вистински, ако се двоумите, може да се врати, но во продавницата не вклучува превозот, ви благодариме!

Карактеристики на производот

Мерен Опсег:
2.2
Бренд Име:
stenzhorn
линеарна:
2.1
Чувствителност:
1.1
Резолуција:
1.2
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Тип:
Брзината На Возилото Сензор
Повторливост:
1
Hysteresis:
2

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.