• Свеж
Мотоцикл Предни Светла За kawasaki ZX-14 ZX14R ZZR1400 2006-2011 Главата Светлина Светилка Собранието Headlamp Осветлување Мото Делови

Мотоцикл Предни Светла За kawasaki ZX-14 ZX14R ZZR1400 2006-2011 Главата Светлина Светилка Собранието Headlamp

Оценка на посетителот:
DEN 11472.00
DEN 10898.00 -5 %

Стока
Во продавницата


Повратни информации :
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Купувачите Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни,достапен начин на превозот услуга.
- Во однос на Увозните давачки , даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Нејзините трошоци се на товар на купувачот одговорност.
2)превозот време :
Обично, објектот ќе биде предаден од по 6 работни дена од денот на плаќање расчисти датум. за превозот безбедно. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Состојба : 100% Сосема Нов. PS : На објектот е врз основа на реално една, а сликите се за повикување само.
клиентите Задоволителна
1. Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика. Јас сум тука и се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка ѕвезда на 5. Компатибилност : За kawasaki ZX-14/ZX14 R /ZZR 1400 2006-2011 Пакет се Вклучени : Еден Резервни Светлата Собранието, без СВЕТИЛКИ. Нема инструкции се вклучени!
Превозот
1)Превозот На Компаниите :
Ние поддршка на пратката од страна на"Кина Пост" Или "Хонгконг пост",ве молиме оставете ќе ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел.

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Motobike Направи:
Kawasaki
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Тежина:
2kg
Материјал Тип:
Високо квалитетна ABS Пластика.
Бренд Име:
GFYSHIP
Објектот Должина:
30cm
Име На Модел:
За kawasaki ZX-14/ZX14R /ZZR 1400 2006-2011
Објектот Висина:
15cm
Компатибилност:
За kawasaki ZX-14/ZX14R /ZZR 1400 2006 2007 2008 2009 2010 2011
SKU:
ОПР-1043-5
Материјал Тип:
Високо квалитетна ABS Пластика.

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.