• Свеж
ЕДИНИЦА UTL21 Сонда Крстот Приклучок Со Штит Ракав Општ Тип Тест Води се Однесува На Повеќето Multimeter Додатоци CAT IV 600V 20A

ЕДИНИЦА UTL21 Сонда Крстот Приклучок Со Штит Ракав Општ Тип Тест Води се Однесува На Повеќето Multimeter Додатоци

Оценка на посетителот:
DEN 427.20

Стока
Во продавницата


Води должина : 900mm
Род должина : 133mm
Совет должина : 15.8 mm
Безбедност ниво : МАЧКА ⅲ 1000 V/CAT ⅳ 600 V 20 A
Карактеристики и примена : крстот приклучок со штит ракав, генерален тип на сонда
Износ : 1 PCS

Карактеристики на производот

Бренд Име:
ЕДИНИЦА
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
ЕДИНИЦА UTL21
Излез Тип На:
20A

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.