• Свеж
2.4 G 4 канал далечински управувач со примање на одборот/рк автомобил робот DIY играчка додатоци технологија модел делови/бебе играчки за деца

2.4 G 4 канал далечински управувач со примање на одборот/рк автомобил робот DIY играчка додатоци технологија

Оценка на посетителот:
DEN 769.92
DEN 732.00 -5 %

Стока
Во продавницата

Функција : 2.4 G далечински управувач со приемник одбор средното копче може да 100% да додадете брзина Далечински растојание : околу 40-50 метри, Максимална струја 5 A
далечински управувач батерија : користете 2 парчиња АА батерија(не inclube) се Користи метод : 1>install батеријата 2>open далечински управувач switch 3>open приемникот исклучете 4>remote control светлина флеш 5>кога далечинскиот управувач light off, 6>појавување на успех, можете да користите повеќе делови и играчки,ве молиме vist мојата продавница :

Карактеристики на производот

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Материјал:
Композитен Материјал
РК Делови и Accs:
Антени
Бренд Име:
yuanmbm

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.