• Свеж
За Land Rover Range Rover Evoque 2011 - Година Вистина Јаглерод DSG Гребло shifter Продолжување

За Land Rover Range Rover Evoque 2011 - Година Вистина Јаглерод DSG Гребло shifter Продолжување

Оценка на посетителот:
DEN 1391.52
DEN 1155.00 -17 %

Стока
Во продавницата


За Land Rover Range Rover Evoque 2011 - 2016 Година Вистина Јаглерод DSG Гребло shifter Продолжување Состојба : 100% Сосема нови во Кутија Материјал : Направен од Висок Квалитет На Вистински Јаглерод Inculde : 2 парчиња Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди највисок квалитет.

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Бренд Име:
ВИСОК ЛЕТАЊЕ
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
W02133
Објектот Тежина:
0kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
Точно Јаглерод
Година:
2011-2016
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Објектот:
Shifter Гребло
Сместување:
ентериер
Тип:
Автомобил Стил
Автомобил Производител:
За Range Rover Evoque

Поврзани производи

FEELDO 2M Флексибилни Калапи ЕЛ Неонски Сјај Осветлување Јаже Лента Со Перка За Автомобил Декорација Црвена/Зелена/Блу/Розова

283.20 -31 % DEN 195.00

Карактеристики : Тоа е 0.5 mm дебелина перка,лесно да го вметнете во просторот на автомобил facia и внатрешни

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.