• Свеж
Т орев Чекан Главата Зацврсти Орев 30TN-М4 Конектор Никел Позлатен за 30 серија Слот Ритам 8

Т орев Чекан Главата Зацврсти Орев 30TN-М4 Конектор Никел Позлатен за 30 серија Слот Ритам 8

Оценка на посетителот:
DEN 3.36
DEN 3.00 -11 %

Стока
Во продавницата

Т орев Чекан Главата M4
Предмет : Тип M4 : Т ОРЕВ Количина : 100 PCS
Превозот :
1.Превозот дена : Нормално тоа ќе потрае 20-35days.
2.Објектот со бидат испорачани во рок од 7 работни дена по целосна уплата
Повратни информации :
1.Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 Star рејтинг откако ќе ја добиете вашата цел и се чувствува среќен на нашите производи,
вашите коментари ќе ни помогне да се подобри себеси.
2.Вашето задоволство е многу важен за нас. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме
се чувствуваат слободни да контакт пред да замине било кој тип на повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.
Ви благодариме за вашето време ,и добредојдени да се избере во нашата продавница.
'

Карактеристики на производот

DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
30TN-M4
is_customized:
Yes
Бренд Име:
DTBrid
Тип:
т нут
Материјал:
челик со znic
MOQ:
100pcs
Пакет:
ПЛАСТИЧНА КЕСА+ КАРТОН
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.010kg (0.02lb.)
Пакет Големина:
10cm x 8cm x 6cm (3.94in x 3.15in x 2.36in)

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.