синџир ѓердани

синџир ѓердани

Бесплатен превозот топла продажба Жените Булчински Свадба Накит >>32 вистински природен 6.5-7mm AAAA+ круг Akoya

3 Мислења на купувачите
2543.04-25 % 1908.00

Не користете абразивни средства за чистење или бришење бисери со абразивни крпа Ние се одржи на огромен

1Pc Ново Вино Молекули Хемија Pendant Ѓердан за Жените Наука Ресвератрол Злато Сребро Позлатен Женски Накит

3 Мислења на купувачите
95.52-6 % 90.00

Карактеристики : Нов и висок квалитет.Најдобриот подарок за вашите пријатели и себе сиМногу individualize, нек

Трговија на големо многу 5pcs/многу Сребро Змија Синџири,1mm 925 Сребрен Накит Позлатен Змија Синџир Ѓердани

8 Мислења на купувачите
DEN 191.52

Материјал : Бакар,сребро 925 позлатен(tag печат 925)Големина : Синџир дебелина : 1mm,Должина : 16inches30inches,ве молим�

WT-BC112 WKT трговија на Големо Нови Доаѓање Мода Месинг Синџир Накит Тркалезна Форма Домот За Ѓердан И Ѓердан

10 Мислења на купувачите
DEN 1296.00

Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите.Ви благодариме!WTBC112 W

12/15MM Висока Полирање Сребро Византискиот Кутија Синџир од не 'Рѓосувачки Челик Ѓердан Или Нараквица За Мажите

10 Мислења на купувачите
503.52-10 % 453.00

99 / парчеБесплатен Превозот рачно изработени Алка, Топла Продажба Модни Накит, Жените е Поставен Криста

RONGQING 2017 Нова Фаза кутија висок квалитет Ѓердани За жените Мода парична Казна Метални Синџир Кристал Кристал

14 Мислења на купувачите
250.56-32 % 170.00

Тежина : 26gСинџир должина : 60cmPendant големина : 4.6*3.5 смСо презентирани 3 парчиња на ароматерапијата таблетиО

Нова Убава принцеза девојки Изјава Кристал Кукла Ѓердани Долг Синџир на Кристал Приврзоци За Дама Жените Ѓердан

3 Мислења на купувачите
245.76-30 % 172.00

Можеби како што се : ПРОИЗВОДИ ДЕТАЛИ Живеат во градот зелена џуџиња. рачно изработени самовила кукли, с�

Природен Камен Jades Монистра Синџир Ѓердан За Жените 6mm Круг Калцедон 10-20mm Капка Приврзоци Diy Елегантен

4 Мислења на купувачите
718.56-40 % 431.00

Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 2040 дена да

Нерѓосувачки Челик Ѓердан&Ознака Со Изгравирани Букви Уникатен Подарок Личен Подарок За Нејзиниот Кориснички

6 Мислења на купувачите
479.04-50 % 240.00

Ви благодариме!1, проблеми со Квалитетот : Ако производите не се исти како нашите опис или скршени во тра�

Промоции Бесплатен превозот позлатен сребрен накит мода Домот шарм Dichroic морска ѕвезда Pendant Благородна

2 Мислења на купувачите
120.00-10 % 108.00

Понекогаш тоа може да потрае до 47 недели поради строгите обичај Инспекција.Должина : 18inchПакет : содржина

Нов висок квалитет на големо позлатен сребрен накит мода шарм жените класичен Светлина бисери ѓердан бесплатен

2 Мислења на купувачите
115.20-10 % 104.00

добредојдовте на kingslate Продавница Бр 302594стоки класа : директни фабрика цена,исклучителен квалитет,Моде�

Топла Продажба на Големо Мода DIY Накит Изнаоѓање За Pendant 5/10Meters Злато Нерѓосувачки Челик 2MM Ѓердани,Висок

3 Мислења на купувачите
1007.52-10 % 907.00

6 м злато сребро biker синџир Ѓердан У изберете Бесплатен превозот САД$ 9 Ако предмети сеуште не сте пристиг

Топла Продажба Кула Ѓердан Синџир Полу-скапоцени Камења Riverstones Дожд Цвет Виножито Мода Накит За Жените Девојки

6 Мислења на купувачите
421.92-20 % 337.00

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите с

U7 Трендовски Ѓердани Висок Квалитет 316L не 'Рѓосувачки Челик 55cm/71cm Фигаро Синџири Ѓердани & Приврзоци Мажите

2 Мислења на купувачите
277.92-20 % 222.00

U7 Класичен Жолто Злато Позлатен Синџир За Мажи Ѓердан Мода Накит трговија на Големо 6 MM Ширина 81 CM Долга �

Боговите на Египет Пирамида Триаголник Ѓердан Жени Мажи Хип Хоп Накит Шарм Приврзоци Колиер (ПАД ПРЕВОЗОТ)

11 Мислења на купувачите
171.84-40 % 103.00

Заштедите време и пари.Повратни информации : 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве м

Senfai персоналните име ѓердан прилагодено дизајн лопез и од неодамна Почетна Нерѓосувачки челик Не ја менуваат

10 Мислења на купувачите
479.52-38 % 297.00

Senfai беше една фабрика да се специјализираат во Било Персоналните Име Накит Сопствени Own Дизајн Ракопис �

Природни галакси Staras песочник 8мм Европски стил Сонцето Sitara убава круг монистра синџир долг ѓердан накит

10 Мислења на купувачите
921.12-35 % 599.00

Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз в�

жолта 10мм камен калцедон Jades круг бисери ѓердан за жените топла продажба елегантен партија свадби синџир накит

6 Мислења на купувачите
379.68-35 % 247.00

Ви благодариме за вашето разбирање и соработка.Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете

Вистински 10мм пурпурна камен калцедон Jades круг монистра висок степен на жените ѓердан фабрика штекер топла

2 Мислења на купувачите
276.00-20 % 221.00

Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме!Вистински 10мм пурпурна

Природни Црвени корални 8-12mm прекрасна Нерегуларни монистра убава синџир ѓердан ѓердан за жените накит одлуки

9 Мислења на купувачите
748.32-30 % 524.00

ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Ако најдете големината на стоката не ви од

Популарната бела школка 8-14mm круг симулирани-бисер монистра Diy поставен синџир ѓердан за жена накит одлуки

5 Мислења на купувачите
535.20-45 % 294.00

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат�

6-14mm фацетирани круг лубеницата врвен квалитет камен кристал трговија на големо цена ѓердан за жените нова

11 Мислења на купувачите
362.40-30 % 254.00

Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Сребрен прибор и разни DIY

Прилично 7-8мм ориз барел природна бела слатководни образован бисер круг монистра Necklacewholesale цена мода

4 Мислења на купувачите
575.52-25 % 432.00

Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1.Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пош�

7-8мм домот природна бела слатководни образован бисер круг монистра Diy ѓердан за мајка жените најдобрите подароци

10 Мислења на купувачите
1091.52-40 % 655.00

Ви благодарам многу !Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни

10мм розова мачка очи опал круг ѓердан за жените врвен квалитет нова мода висок степен на Chokers синџир накит

10 Мислења на купувачите
362.40-20 % 290.00

Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз в�

Моден Diy природен камен 6-14mm сина калцедон Jades круг бисери ѓердан за жените подарок накит трговија на големо

11 Мислења на купувачите
345.12-30 % 241.00

Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина

10мм црна природни јужна морска школка бисер ѓердани за жените топла продажба фабрика штекер накит свадби партија

4 Мислења на купувачите
373.92-25 % 280.00

Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се

Природни Lapis Lazuli камен 8мм круг монистра Pendant синџир ѓердан за жените висок степен на подароци ѓердан

15 Мислења на купувачите
613.44-30 % 430.00

Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас Клиентите се За

5PCs Нерѓосувачки Челик тенок Синџири За модата, Накит DIY Синџир Ѓердан За Жените Накит за Подарок 18 Инчен

3 Мислења на купувачите
182.40-30 % 128.00

W elcome на нашата online продавница5 PCs Нерѓосувачки Челик тенок Синџири За модата, Накит DIY Синџир Ѓердан За Ж�

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.