• Свеж
260cc Автентични Yixing Teapot Xi Ши Тенџере Пурпурна Глина Чај Тенџере Сите рачно изработени Кинески Чај поставите Zisha Чај Создателот Креативни Дома Декор

260cc Автентични Yixing Teapot Xi Ши Тенџере Пурпурна Глина Чај Тенџере Сите рачно изработени Кинески Чај поставите

Оценка на посетителот:
DEN 3393.12
DEN 2206.00 -35 %

Стока
Во продавницата


Бренд ZEETOON Материјал Пурпурна глина руда Зелена Кал Име Yixing Teapot Xi Ши Тенџере Занает Сите рачно изработени, Резба Големина на СЛ. Капацитет : 260cc Пакет Листа 1 PC Teapot (Без Teacup) Пакување Безбедност Пакување области на Примена Чај Соба Дневна Соба Канцеларија

Карактеристики на производот

Бренд Име:
ZEETOON
Материјал:
Виолетова Глина
Капацитет:
201-300ml
Автентични Yixing Teapot:
Кинески Здравствени Пурпурна Глина Чај Тенџере
Големина:
12.9*5.6*6.1cm
Чај Тенџере Капацитет:
260cc Tieguanyin Чај, Puer Чај, Dahongpao Чај, Кунг Фу Чај, Црн Чај
Виолетова Ронки Кал:
Виолетова глина руда Пурпурна Кал
Господар Занаети:
Сите рачно изработени
Литургија Место на Потекло:
Yixing
вода дупки:
9 Дупки
Чај поставите Yixing Чај Тенџере:
Креативни Zisha дома декорација
Пакувањето вклучува:
1PC Teapot (Без Teacup)
Безбедно пакување:
Подарок за Пријател, Семејство, Шеф, Роденденски Подарок, Луѓето Кои Пијат Чај

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.