• Свеж
2 парчиња LCD&Тастатура Flexiable + Голем Говорник флексибилни со микрофон за полнење за Motorola GP338 GP380 GP360 GP388 Преносни двонасочна Радио

2 парчиња LCD&Тастатура Flexiable + Голем Говорник флексибилни со микрофон за полнење за Motorola GP338 GP380

Оценка на посетителот:
DEN 671.52
DEN 638.00 -5 %

Стока
Во продавницата


2x LCD&Тастатура Flexiable + Голем Говорник флексибилни со микрофон за полнење за Motorola GP338 GP380 GP360 GP388 Преносни двонасочна Радио
Одговара за полнење за Motorola GP338/GP380/GP360/GP338 Plus/GP388 итн.

Пакетот вклучува :
2x LCD&Тастатура Flexiable
2x Big Говорникот флексибилни со микрофон( без Говорникот)

Карактеристики на производот

Максимален Домет:
3km-5км
Број На Модел На:
GP338 Флексибилни поправка алатка
Фреквентен Опсег:
зависи од радио
Is_Display:
Yes
Тип:
Додатоци
Складирање Канал:
зависи од радио
Разговор Опсег:
зависи од радио
Бренд Име:
BAOFENG
Воки Токи Тип:
Преносни
Материјал:
Пластични
Користи:
GP338 LCD&Тастатура Flexiable
За:
GP338 GP380 GP360 GP388 Преносни двонасочна Радио

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.