• Свеж
AC 110-240v 12V 5A префрлување напојување LED светилка напојување 60W адаптер 12v5a рутер Бесплатен превозот.Четири DC Интерфејс

AC 110-240v 12V 5A префрлување напојување LED светилка напојување 60W адаптер 12v5a рутер Бесплатен превозот.Четири

Оценка на посетителот:
DEN 652.32

Стока
Во продавницата


Универзален адаптер, префрлување напојување трансформатор.
Моќта барања за напон од 11.8 v да 11.8 v, 5 или 5 тековната побарувачка на опрема
Се однесува на развој на одборот, мобилни хард диск, итн 12 v5 dc напојување на електричните апарати
Ова напојување, погоден за сите видови на потребата од 12 v dc влезниот напон до 5 или 5 сегашниот производ, не преоптоварување употреба!
Моќ селективното внимание, треба да се следат за да се избере напон, електрична струја е еднаква или поголема од моќта на електрична струја потребни
Влезен напон : 100-240 - v 50 до 60 hz
Излезен напон : DC12 V - 5
60 w моќност :
Изглед : како што се следниве слики се вистинска слика линија должина е 1.5 метри
Во поларитетот : е негативно
Приклучок : дијаметар 5.5 * дијаметар 2.1 стандардно

Карактеристики на производот

врска:
Приклучок Во
Излезен Интерфејс:
5.5 мм*2,5 mm
Излез Тип На:
DC
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
LJH-186
Употреба:
Префрлување
моќност:
60W
Напон:
12v
тековната:
5A

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.