• Свеж
Бебе Деца Морон Сад Лажица Поставите Деца Бебе Хранење Јадење на Храна Не се лизга Две раце Морон Сад + Лажица

Бебе Деца Морон Сад Лажица Поставите Деца Бебе Хранење Јадење на Храна Не се лизга Две раце Морон Сад + Лажица

Оценка на посетителот:
DEN 129.60
DEN 113.00 -13 %

Стока
Во продавницата

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал :
1. сад : ПОЛИПРОПИЛЕН полипропилен, висока температура отпор 110 ° ~-20°.
2. морон : TPE смола, висока температура отпор 110 ° ~-20°.
3. лажица : Гума Боја : Зелена Сад со Обична Лажица/Зелена Сад со Сетилните Лажица/Розова Сад со Обична Лажица/Розова Сад со Сетилните Лажица Карактеристики :
Наменети за деца, обликувани како летечка чинија
Одлично за бебиња и деца да се забавуваат додека тие го јадат, но без неред
Безбедност не скршен Сад Големина : 13*6cm/5.12"*2.36"(L*W) Лажица Должина : 12.5 cm/4.92" Количина : 1 Pc Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме Пакетот вклучува : 1 Pc x Хранење Сад 1 Pc x Лажица

Карактеристики на производот

Материјал:
PE
Возрасна Група:
> 4 месеци
Број На Модел На:
D21371
Функција:
dinnerware сет
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Функција:
Латекс Слободни
Класификација:
dinnerware сет
Тип:
Dinnerware
боја:
4 различни
морон:
TPE смола, висока температура отпор 110 ° ~-20°.
лажица:
Гума
Сад големина:
13*6cm/5.12*2.36(L*W)
Лажица Должина:
12.5 cm/4.92

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.