• Свеж
10x Нови Црна Круг се Справи со ПХБ Cleaning Tool Анти-Статички Четка 5.5 инчен

10x Нови Црна Круг се Справи со ПХБ Cleaning Tool Анти-Статички Четка 5.5 инчен

Оценка на посетителот:
DEN 229.92

Стока
Во продавницата

Ние само брод да се потврди цел адреса,Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. Ве молиме, напишете точно ПОШТЕНСКИ КОД.Рускиот гостин МОРА да го НАПИШЕТЕ целото ИМЕ и презиме за да примите пакет,ви Благодариме!
17 x 3 mm наежвам совет, круг пластична рачка.
Анти-статички Четка отстранува нечистотијата на ПХБ или други чувствителни компоненти, и празнење на статички електрицитет на земјата.

Карактеристики на производот

Број На Модел На:
Алатки
Тип:
Други
is_customized:
Yes

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.