• Свеж
100pcs/многу 25мм Круг Стакло Cabochon Јасно Купола Камео Cabochons

100pcs/многу 25мм Круг Стакло Cabochon Јасно Купола Камео Cabochons

Оценка на посетителот:
DEN 959.52
DEN 912.00 -5 %

Стока
Во продавницата

Точка име : круг стакло cabochon Предмет Тип : Накит одлуки Материјал : Стакло Големина : 25мм Објект Дијаметар : 2.5 cm Објект Висина : 1cm Количина : 100pcs Објект Облик : Тркалезна Cabochon Објект Useage : Pendant Cabochon Поставување на Апликации :

Карактеристики на производот

Тип:
Рака Алатка Делови

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.