• Свеж
65pcs=1pack ,Нови Solderless Флексибилни Breadboard Скокач жици, Кабли

65pcs=1pack ,Нови Solderless Флексибилни Breadboard Скокач жици, Кабли

Оценка на посетителот:
DEN 27.36

Стока
Во продавницата

Неисправни објект МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период. Повратни информации е многу важно,се надеваме дека ќе може да ни се јавите веднаш пред да ни даде неутрален или негативен фидбек .Нашата цел е задоволството на клиентите! И Замена на Пари и Врати се прифати .
Гаранција 12 месеци Производителот е ограничена гаранција за неисправни предмети(со исклучок на Човекот-направени штета). Време на испорака (дена) : Pls обезбеди P. Време на испорака
Хонг Конг Пост Воздух-Mail сад, Велика Британија, Австралија 7-14 дена Канада, Западна Европа, Северна Европа, Централна Европа 7-21 работни дена Друга Земја 15-30 работни дена UPS или DHL Северна Америка, Австралија, Западна Европа, Северна Европа, Централна Европа 3-7 работни дена Друга Земја 5-10 работни дена
Враќање/Поврат Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
Добредојдовте на нашата Продавница
* Ставка Опис 65pcs=1pack ,Нови Solderless Флексибилни Breadboard Скокач жици, Кабли За повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас
Shippment Нарачки ќе биде предаден во рок од 1-2 дена по плаќање на проверка. Предмети ќе бидат означени како "Подарок", во ниска вредност. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона.Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Се врати превозот такса за дозволи со купувачот. Кутии или Поштенски Кодови Адреса. Земјата Прибл. Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо сакате да имате среќен шопинг , добредојдовте во следната посета
.

Карактеристики на производот

Број На Модел На:
65pcs=1pack ,Нови Solderless Флексибилни Breadboard Скокач жици, Кабли
Тип:
Други

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.