• Свеж
Хром, Пластика Автомобил Багажникот Задните Писма Значка Амблем Decal Налепница за Мерцедес Бенц W176 Класа A260

Хром, Пластика Автомобил Багажникот Задните Писма Значка Амблем Decal Налепница за Мерцедес Бенц W176 Класа A260

Оценка на посетителот:
DEN 671.52
DEN 436.00 -35 %

Стока
Во продавницата


Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : висок квалитет ABS и Хром Боја : Сјајна сребрена Големина : 150 x 23mm околу Направени во ISO 9001 објектот за да се обезбеди Висок квалитет. Лесно installtion.3 M лента е во задниот дел.Ве молиме имајте предвид дека ве молиме да го користите топлина пиштол за да се загрее на селотејп пред да ја инсталирате, да се направи објектот се држи цврсто. Ако ви треба други букви или број амблем налепница,ве молиме контактирајте со нас,на пример : A110,B123,C456,D789,GLC222,GLK999,S500 L,и така натаму.
Слики Покажува

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Амблеми
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Висина:
0.1inch
Модел Година:
Нови
Автомобил Производител:
Мерцедес-Бенц
Материјал Тип:
ABS Пластика
Објектот Должина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
HAODAO
Објектот Ширина:
1inch
Име На Модел:
a260
Амблемот Материјал:
ПВЦ
Објектот Тежина:
0.1kg
Специјални Функции:
Хром
боја:
сјајна сребрена
ОДГОВАРА ЗА:
Мерцедес Бенц W176 Класа A260

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.