• Свеж
Хром ABS Пластика Автомобил Багажникот Задните Писма Значка Амблем Decal Налепница за Мерцедес Бенц E Класа E350L

Хром ABS Пластика Автомобил Багажникот Задните Писма Значка Амблем Decal Налепница за Мерцедес Бенц E Класа E350L

Оценка на посетителот:
DEN 671.52
DEN 436.00 -35 %

Стока
Во продавницата


Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : висок квалитет ABS и Хром Боја : Сјајна сребрена Големина : 150 x 30мм околу Направени во ISO 9001 објектот за да се обезбеди Висок квалитет. Лесно installtion.3 M лента е во задниот дел.Ве молиме имајте предвид дека ве молиме да го користите топлина пиштол за да се загрее на селотејп пред да ја инсталирате, да се направи објектот се држи цврсто. Ако ви треба други букви или број амблем налепница,ве молиме контактирајте со нас,на пример : A110,B123,C456,D789,GLC222,GLK999,S500 L,и така натаму.
Слики Покажува

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Амблеми
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Висина:
0.1inch
Модел Година:
Нови
Автомобил Производител:
Мерцедес-Бенц
Материјал Тип:
ABS Пластика
Објектот Должина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
E350L
Објектот Ширина:
1inch
Специјални Функции:
Со висок квалитет 3M тип
Бренд Име:
HAODAO
Амблемот Материјал:
ПВЦ
Објектот Тежина:
0.1kg
боја:
сјајна сребрена
ПОВРШИНА:
Хром
Пакување:
OPP вреќа
квалитет:
Висок
ОДГОВАРА ЗА:
Мерцедес Бенц E Класа E350L
Употреба:
Задните

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.