• Свеж
KEYYOU 3 Копчето на Далечинскиот Автомобил Копче Случај Школка Фоб За Chevrolet Копче Школка Фоб Со Батерија Носителот

KEYYOU 3 Копчето на Далечинскиот Автомобил Копче Случај Школка Фоб За Chevrolet Копче Школка Фоб Со Батерија

Оценка на посетителот:
DEN 78.24
DEN 74.00 -5 %

Стока
Во продавницата


Состојба : 100% Сосема Нов
Боја : Црна
Копче : 3 Копчиња
Клучни Празно : Никој
Transponder Чип : Никој
Електроника/Батерија : Нема
Случај Големина : 4.7cmx3.5cm(Lx W)
Тежина : 15g
користење на логото : никој
Fitment :
За Chevrolet
И други модел со истите спецификации на клучните празни батеријата и носителот на листата подолу дел..
Важна Забелешка :
1.Овој објект не е далечен,тоа е само еден далечински копче школка случај замена.НЕМА внатрешни работи (remote/електроника/transponder чип)единица внатре.
2.Добиете нож се сече од страна на локалните locksmith/дилер со оригиналниот.
3.Земете внатрешни електрони(вклучуваат immobilizer/transponder чип) од оригиналниот далечински и ставете ги да се нашите клучни школка,тогаш сте подготвени!
4.Бидејќи од страна на мерење,1-2mm/инчен отстапување во големина е заедничко нешто,ве молиме проверете ја вашата големина внимателно пред да го купат.
5.Сликата е на вистински производ. Не се симне од интернет. Ве молиме споредете ги вашите клучни школка, бидете сигурни дека вашиот објект е ист како нашиот производ пред да ја купите.
Пакетот Вклучува :
1 X Копче Школка

Карактеристики на производот

Другиот Дел Број:
КЛУЧНИ ШКОЛКА ЗА CHEVROLET
Прилагодување:
No
Бренд Име:
KEYYOU
Производителот Дел Број:
КЛУЧНИ ШКОЛКА ЗА CHEVROLET
R/C Функција:
без
Осветленост Дел Број:
КЛУЧНИ ШКОЛКА ЗА CHEVROLET
Материјал Тип:
ABS Пластика
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Во Кина
Копче:
3
боја:
Црна
Големина:
4.7cmx3.5cm(LxW)

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.