• Свеж
Zeegle 3Pcs Килим Поставен За Бања И Тоалет Абсорбента Бања Килим Против Пролизгување Тоалет Седиште Покрие Бања Мат Кат Тепих

Zeegle 3Pcs Килим Поставен За Бања И Тоалет Абсорбента Бања Килим Против Пролизгување Тоалет Седиште Покрие Бања

Оценка на посетителот:
DEN 943.68

Стока
Во продавницата


10179
Производи Детали :
1.Материјал : Полиестер Фланелен Боксери Влакна На Површината,Сунѓерот Interlayer
2.Големина : 3 Еез (Вклучувајќи U-форма Мат 40 x45cm, Правоаголник Мат 75x45cm, Тоалет Покрие 40 x40 cm ). Исто така, тоа може да се Направи (ве молиме да ни кажа големина што ние ќе ви даде вистински цената на прилагодите големина.)
3.Применливи Предмет : Бања; Тоалет; Тоалетот.
4.На Дното Опис : Не-плетени. Не се Лизга Честички на дното. Со супер анти лизга ефект и пропустливост.
5.Лизга Отпор : Dustproof ; Вода-апсорбирање ; Абразивни Отпор; Анти-Лизга; Отпорни на Корозија.
Производи Предности :
(1) Ткаенина чувствуваат мека и удобна, флексибилни, статички, анти-статички.
(2) Лесно да се чисти, директно може да се мијат со машина за перење или рацете, не се пролева и згаснат.
(3) Без мирис, без штетни логистичка;Силна апсорпција.
(4) Носат-отпорни, и издржливи, перење постојаност на 3 или повеќе, никогаш нема да згаснат.
Answer : ___________________________ Note :
1.Ако одберете ја прилагодите ве молиме да ни кажа на прилагодите големина која ќе ви даде реална цена .И ако се прилагодите големина е премногу голем фабриката треба да се спојување на ткаенина, се надеваме на вашето разбирање.
2.Ние треба да се свитка мат да мал дел, па ќе има набори кога ќе ја добијат, но тоа ќе биде враќање на неколку дена подоцна.
3.Големината им овозможи на 1cm -2cm грешка.
4.Како резултат на производство серија, светлината интензитет фотографија ефект ќе имаат боја разлика.
5.W, e, исто така, има и други димензии,можете да пребарувате од мојата продавница.

Карактеристики на производот

Спецификација:
3 Pcs
Бренд Име:
ZEEGLE
Примена:
Бања
Материјал:
Микрофибер
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Шема:
Сценско
Стил:
Европа
Број На Модел На:
Бања Душеци
Техника:
Машина Направени
Големина:
3PCS(U shape mat 45x40cm,Square mat 75x45cm,Toile cover 40x40cm)
Чист Тип:
Рака Мие, Механички Перење

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.