• Свеж
Топла Продажба Деца вода играчки Образовни Бебе Бања Играчки 36pcs/set (26 Букви + 10 Броеви ) Класичните играчки За Момчиња И Девојчиња

Топла Продажба Деца вода играчки Образовни Бебе Бања Играчки 36pcs/set (26 Букви + 10 Броеви ) Класичните играчки

Оценка на посетителот:
DEN 543.84
DEN 326.00 -40 %

Стока
Во продавницата


Детска Бања Букви И Броеви
Lettres и chiffres де bain
36 компјутери/set
26 букви + 10 број
Пена букви и броеви кои се држиме до када ѕид
Така вашето дете ќе пишува F-U-N толку лесно како што е 1-2-3
Работи Што Треба Да Ги Знаете
Форми се држи до када ѕидови кога влажна;
26 лебди букви (A-Z) и 10 лебдат броеви (0-9)
Пена е мека, трајни
Да се исчисти, избрише со влажна крпа и оставете да воздушно сува

Карактеристики на производот

Карактеристики:
Бања
Бренд Име:
MWZ
Пол:
Унисекс
Материјал:
пена
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип:
Когнитивни Постоечкиот Играчки
Предупредување:
Нема Јадење
Број На Модел На:
Образовни Класичните играчки

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.