• Свеж
2018 Симпатична Девојки Балет За Деца Девојка Танц Облека Деца Балет Костими За Девојки Танц Леотар Девојка Dancewear

2018 Симпатична Девојки Балет За Деца Девојка Танц Облека Деца Балет Костими За Девојки Танц Леотар Девојка Dancewear

Оценка на посетителот:
DEN 708.96
DEN 496.00 -30 %

Стока
Во продавницата


2018 Симпатична Девојки Балет За Деца Девојка Танц Облека Деца Балет Костими За Девојки Танц Леотар Девојка Dancewear
Ве молиме Изберете Големина Според Вашето Дете Висина Големина Дете Висина Дете Висина, cm Инчен S 90~100cm 35.5~39.4 инчен M 100~110cm 39.4~43.3 инчен L 110~120cm 43.3~47.2 инчен XL 120~130cm 47.2~51.2 инчен XXL 130~140cm 51.2~55.1 инчен
Големина S : Девојка Висина 90~100cm
Големина M : Девојка Висина од 100~110cm
Големина L : Девојка Висина 110~120cm
Големина XL : Девојка Висина 120~130cm
Големина XXL : Девојка Висина 130~140cm

Карактеристики на производот

Големина:
100, 110, 120, 130, 140
Материјал:
Памук,Најлон
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
AL33
Танц Тип:
Балет

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.