• Свеж
500 Метри Балон Кабел Врски Пластична Лента Свадба Декорација Подарок Завиткување Божиќ Обоени Партија Декорации

500 Метри Балон Кабел Врски Пластична Лента Свадба Декорација Подарок Завиткување Божиќ Обоени Партија Декорации

Оценка на посетителот:
DEN 239.52
DEN 204.00 -15 %

Стока
Во продавницата

(Освен некои земји и APO/FPO)
2) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка., декоративни бонбони, здраво чад пакување, DIY бонбони кутии, подарок пакување. Тоа само ќе ве однесе 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем се додека не се направи сте задоволни со нас. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
5) УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.5 цм Ширина X Должина од 500 метри
Текстура : нов материјал PP
Употреба : Декоративни балони, за балон Zhakou.
Враќање & Наплата :
1.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.5 cm широк врежана лента за пакување лента
Спецификации : 0.
3) Ние само брод да се потврди цел адреси. Исто така, може да се користат за пакет различни подарок кутии, како и цвеќе, украсни свадба автомобил, рачки на вратите, балони, итн. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Име : Multicolor факултативна балон посебни декоративни лента 0. Поради различни снимање светла и начини, што резултира во боја отстапување, ве молам прости ми. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
6) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
4) На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.

Карактеристики на производот

боја:
розова, Злато, Испрати по случаен избор, Виолетова, Сребро, сина, Светло сина, Бела, Зелена, Црвена, Жолта
Бренд Име:
DHANXINZ
is_customized:
No
Материјал:
ПВЦ
Обликот Стил:
Лента
Повод:
Пигмент:
Црвено светло розова виолетово-сина
Спецификации:
450 Метри
материјал квалитет:
полиестер влакна
Големина:
Розова, виолетова, сина, бела, црвена, златна, сребрена, сина, жолта, зелена
Балон тип:
балон лента
Обликот:
Кружни

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.