• Свеж
ролер пенкало Fuliwen пенкало нови високо-квалитетни метал домување канцеларија шарени маркер топката пенкало парична казна совет големина F256

ролер пенкало Fuliwen пенкало нови високо-квалитетни метал домување канцеларија шарени маркер топката пенкало

Оценка на посетителот:
DEN 888.00
DEN 755.00 -15 %

Стока
Во продавницата


Пакетот вклучува
1pcs X пен
1pcs X бесплатен подарок кутија
Мастило боја :
Црна
Превозот Услови
Ве молиме оставете ги вашите точна адреса. Ние не може да се провери со вас пред породувањето.
Ние ќе испрати цел 1-5 дена по потврдување на уплатата.
Слободен испорака на нарачки сите ќе се испраќаат од страна на Кина Пост Воздух Mail, времето за испорака е околу 15-25 дена да повеќето дестинации. И таму можеби малку доцнење во празници. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена. Тоа може да биде до 30-60days.
Кога цел износ повеќе од US$300, ние ќе брод од страна на EMS за слободни. Тоа обично ќе трае 3-7 работни дена за испорака.

Карактеристики на производот

Мастило Боја:
Црна
боја:
Црна, Бела, Сина, Жолта, Бадем, Зелена, Портокалова, Црвена
Тип:
Ballpoint Пен
Пишување Точка:
0.5 mm
Материјал:
Метал
Бренд Име:
fuliwen
Erasable Или Не:
No
Новина:
Yes
Број На Модел На:
F256
Употреба:
roller ball пен
Пакување:
Кутија
боја:
Multicolor избор
Тип:
канцеларијата за пишување подарок pen

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.