• Свеж
Децата 's латинска танц здолниште перформанси облека children' s пракса униформи есен и зима со долги ракави жени

Децата 's латинска танц здолниште перформанси облека children' s пракса униформи есен и зима со долги ракави

Оценка на посетителот:
DEN 939.84

Стока
Во продавницата


XS (90cm , за девојки/момчиња со висина од 90-100cm)
S (100cm , за девојки/момчиња со висина 95-105cm) M (110cm , за девојки/момчиња со висина 105-115cm) L (120cm , за девојки/момчиња со висина 115-125cm) XL ( 130cm, за девојки/момчиња со висина 125-135cm 2 XL ( 140cm ,за девојки/момчиња со висина 135-145cm) 3 XL (150см , за девојки/момчиња со висина 145-155cm) 4 XL ( 160cm ,за девојки/момчиња со висина 155-165cm) 5 XL (170cm , за девојки/момчиња со висина 165-175cm)

Карактеристики на производот

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Материјал:
Ацетат,Памук
Пол:
Девојки
Танц Тип:
Ballroom

Поврзани производи

Топла Продажба уметничко Лизгање се Облекуваат Топла Нов Бренд игри со авијација Фустан За Конкуренција Прилагодено

19151.52 -5 % DEN 18194.00

На Данок на промет е обременет од страна на купувачот / Иста цена за сите купувачи.)Ако не постои нормалн�

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.