• Свеж
Децата Ballroom Хип Хоп Перформанси Облека Групи Момчиња Девојчиња Џез Модерен Танц Носии Деца Sequins Dancewear Одговара

Децата Ballroom Хип Хоп Перформанси Облека Групи Момчиња Девојчиња Џез Модерен Танц Носии Деца Sequins Dancewear

Оценка на посетителот:
DEN 1055.04
DEN 928.00 -12 %

Стока
Во продавницата

На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако сте среќни со купувањето, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвездички во одборот. Ако имате било незадоволство, ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек. Инаку, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. Вашиот признавање е многу ценета и ќе ни ги охрабри да ви послужи подобро. Pls прифати грешка околу 2-3cm (Околу 1 Инч )
ПС : ако имате малку масти , pls изберете поголема големина . 100% гаранција за квалитет. Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно. Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање; ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/Western union, Money gram и др. По добивањето на вратите, ние ќе организира замена зависи од нашето достапни акции. Објектите се добро спакувани со клобуркаше пакети. Политика на враќање 1. Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
Како различни мерни методи . Ве молам само обид ако вие се согласувате со нашите услови. Ние превозот преку Кина пост/EMS, ве молиме овозможи 15-60 работни дена да го достигне. Ако не примите објект по триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. Реден број и купувачот ID треба да бидат напишани на врати пакет, така што ќе може да се идентификуваат на оригиналната трансакција.

Карактеристики на производот

Големина:
100cm-110cm, 110cm-120cm, 120cm-130cm, 130cm-140cm, 140cm-150cm, 150cm-160cm
Танц Тип:
Ballroom
Материјал:
Полиестер,Spandex
Бренд Име:
Zapire
Пол:
Девојки

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.