• Свеж
2 парчиња Криејтив Канцелариски Гел Пенкало Симпатична Притисни Тип Црно Мастило Потпишување Пенкало 0.5 mm Материјал Escolar Канцелариски Материјали

2 парчиња Криејтив Канцелариски Гел Пенкало Симпатична Притисни Тип Црно Мастило Потпишување Пенкало 0.5 mm Материјал

Оценка на посетителот:
DEN 66.72
DEN 47.00 -30 %

Стока
Во продавницата


Име : Притиснете го гел пенкало
Материјал : ПП
Боја : види опис
Совет големина : 0.5 mm
Големина : 14.5 cm
Мастило боја : црна
Тежина : околу 11g
Употреба : Студентот канцелариски материјал, канцеларија за потпишување
Пакување листа : 2 парчиња гел пенкало
Забелешка : Прирачник за мерење, постои 1-3 см грешка.
Различни екраните, постојат некои разлики во боја, ве молиме да се разбере.

Карактеристики на производот

Бренд Име:
XYDDJYNL
Број На Модел На:
Гел Пенкала
Употреба:
Промотивни Пен
Пишување Точка:
0.5 mm
Erasable Или Не:
No
Материјал:
Пластични
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Тип:
гел пенкало
рефил боја:
Црна
Нето тежина:
10.7 g
Спецификација:
14.5cm
Школка Материјал:
Пластични

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.