• Свеж
домашна употреба ниска температура бавно готвење машина 500w температура контролер нерѓосувачки челик SUS304

домашна употреба ниска температура бавно готвење машина 500w температура контролер нерѓосувачки челик SUS304

Оценка на посетителот:
DEN 10464.00
DEN 9941.00 -5 %

Стока
Во продавницата

Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа.
Вакуум готвење на ниски температури им овозможува на кујната за да биде подготвен однапред, како што може да биде замрзнат и разладени повторно во ниска температура вакуум готвењето и се загрева кога е потребно Минимизира загубата на влага и тежина. Ако дознаете машината е било оштетен, не се регистрирате и жалба против локалните шпедиција; Потоа ги преземат слики за оштетена машина и пакет, веднаш испрати порака до нас, ние ќе ви помогнат да го надминете проблемите. На пример, готвење говедско месо, нема да има сериозно намалување Одржување на суштината на храна и зачини, погоден за сите бел јадења го Задржуваат бојата на храната, особено зеленчук, лесно да се потемни на боја по готвење, но по бавно готвење со ниска температура може да се задржи оригиналната светла боја. Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште! Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки. 2)Како што е познато во секоја земја има свои обичаи политика,нормално ,откако ќе плаќање ,ние може да го прогласам за пониска цена на вашата фактура ,намалување на плати за царинските тарифи ,но не може да се прогласи премногу најниска цена ,можеби предизвика царинската сомнение ,ќе доведе до не може да царинење , ние ќе devalue тоа што нашиот конвенционалните прогласи, која ќе ви помогне да се намалат или да се avoide увоз доход.

Карактеристики на производот

боја:
220V, 110V
Бренд Име:
LZHZXY
Напон (V):
220v
Капацитет:
5-6L
сертификација:
CE
Капак материјал:
Нерѓосувачки Челик
LCD:
Yes
Резервација:
Yes
Број На Модел На:
SVQ-6LAS
Надворешниот Тенџере Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Капацитет (Четвртиот):
6L
Моќност (W):
500W
Функција:
Бавно шпорет 6 литри
Име на производ:
бавно готвење машина
Напон:
220-240V /110V
со англиски Упатство:
Yes
Тежина:
6.2 kgs
Топлина поставување:
30-85 степен
Материјал:
(нерѓосувачки челик SUS304 храна одделение)
Број На Производ:
GL0565

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.