• Свеж
Бесплатен превозот 10pcs Перат обновливи Бебе Крпа Пелени Nappy внесува микрофибер 2 слоеви Крпа Пелена Insert

Бесплатен превозот 10pcs Перат обновливи Бебе Крпа Пелени Nappy внесува микрофибер 2 слоеви Крпа Пелена Insert

Оценка на посетителот:
DEN 455.04
DEN 423.00 -7 %

Стока
Во продавницата

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот.
Гаранција & се Враќа Продавачот на Ветувањето
1. Ако не примите објект по 60 дена, ве молиме слободно контактирајте со нас. Ве молиме да го користите редовно поштенска услуга и ни ги испратите на следење на број. Време на испорака :
EMS , UPS-от, DHL, FEDEX, ТНТ нормално трае 3-7 дена. Ве молиме да ни даде можност да ви помогне да го решите проблемот пред да ја напушти која и да Неутрален или Негативен фидбек.

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Пелени
Класификација:
Пелена
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
0-3 месеци 4-6 месеци,7-9 месеци,10-12 месеци,13-18 месеци,19 до 24 месеци,2 години До
Количина:
секогаш во парк
Материјал:
Микрофибер
Соодветна тежина:
11-15 kg
Број На Модел На:
Други
is_customized:
Yes
Функција:
Супер-absorbency

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.