• Свеж
Bopoobo Бебе Силикони Мини Koala 3pc Храна Одделение Teether DIY Накит Старечки Додатоци Силикони Мушка Бебе Teether

Bopoobo Бебе Силикони Мини Koala 3pc Храна Одделение Teether DIY Накит Старечки Додатоци Силикони Мушка Бебе

Оценка на посетителот:
DEN 112.32
DEN 96.00 -15 %

Стока
Во продавницата

- Целосно Рачно Изработени
- Тесни јазол
- Слободни од BPA, ПВЦ, олово, phthalates, латекс & кадмиум
-Без олово, кадмиум и тешки метали
Сите дрво се природните еден,а најмногу се вештачки полиран па можеби има некои мали дефект,ве молиме да се разбере ви благодариме! Количина : 3pc

Карактеристики на производот

Број На Модел На:
/
Материјал Функција:
bpa free
Обликот:
Животните
Бренд Име:
bopoobo
Материјал:
Силикони
Возраст Опсег:
7-9 месеци
Функција:
Teether
Пакување:
3PC

Поврзани производи

Ајде да се Направи Pacifier Клипови Безбедно Бебе Пластични Pacifier Клипови 20pcs Микс на Младата Soother/Paci/Атарот/Nuk/MAM/Лигавче/Играчка

504.96 -9 % DEN 459.00

Материјал : Пластика(екоfriednly,безбедни за бебе)Количина : 2 0pcОвие pacifier / suspender клипови е многу опасно за бе�

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.