• Свеж
Висок Квалитет на Стоматолошки Лабораторија Jewery 35000rpm Електрични Micromotor 102 handpiece за 90 204 Моторни Резба за SAEYANG

Висок Квалитет на Стоматолошки Лабораторија Jewery 35000rpm Електрични Micromotor 102 handpiece за 90 204 Моторни

Оценка на посетителот:
DEN 3120.00
DEN 2964.00 -5 %

Стока
Во продавницата


Опис на производот Карактеристики : CE потврдија Моторни handpiece Модел : силна 102 Nonload : 35,000 rpm вртежен момент : 280gf.com Bur големина : 2.35 mm Тежина : 200g Димензии : L : 158 L1 : 85 L2 : 73 D : 29 Д1 : 13 Моќ : 65 W Пакување содржи : 1 Главната Единица 2 Јаглерод четки 1 Чак клуч Опсег на примена : Тоа може да работи со SAESHIN Силна 90 и Силна 204 Микро Мотор. Широко се користи на стоматолошка лабораторија, полиран, жад резба, Ноктите Грижа, студент експерименти, електронски собранието производители итн.

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Белење На Заби
Број На Модел На:
micromotor handpiece
Бренд Име:
DEASIN
Големина:
Moderate
НЕТО-WT.:
500g

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.