• Свеж
Бесплатен превозот!Детето 24 Инчен Врвот qualityAluminium Легура Безбол Палка На Малку Софтбол Лилјаци Отворено Спортски или Натпревари

Бесплатен превозот!Детето 24 Инчен Врвот qualityAluminium Легура Безбол Палка На Малку Софтбол Лилјаци Отворено

Оценка на посетителот:
DEN 2111.52
DEN 2006.00 -5 %

Стока
Во продавницата

Во оваа состојба, ве молиме да ги преземат за превозот обвиненија на испорака и испраќање назад.Ако постои царински давачки ќе биде на товар на купувачот
ПРЕВОЗОТ : испораката ќе биде направена што е можно поскоро по вашата исплата.
ДОБРЕДОЈДОВТЕ 100% НОВИ Опис : Ова е 24 Инчен Безбол Палка, избалансирани бејзбол палка. Драги Пријатели, постои долга далечина меѓу нас, и ако испраќањето назад, време и плаќање губење, па ние сме многу seriesly и внимателно обезбедување на висок квалитет на производите. Превозот време во голема мера ќе зависи и од испорака компанија и вашиот ги локалните обичаи и локалните ефикасност. Ако не сте задоволни со вашиот puchase откако ќе се добие со цел, исто така, ве молиме контактирајте со нас во рок од 5 работни дена. Со овој лилјак што точно може да се контролира преку ветер, растојанието и моќта на снимки. Карактеристики : Материјал : Алуминиум легура Големина : 24 Инчен Боја : како на сликата Пакетот Вклучува : 1 x Безбол Палка N ote : друга земја различни даночни политика.pls консултации со персоналот на локалните обичаи, пред да ги купите. Се надеваме дека ќе пристигне на време, но во секој случај ова е меѓународен испорака во пост систем. Парична казна изработка и лесен, тој е вашиот најдобар избор! Висок Квалитет, Носат-отпорни, Анти-лизга Гумени Костец, И Функционална И Здрав, може да се Спречи Лизгање Кога Ќе Употреба на Косата. Тоа е од Ali Express Стандард Превозот, општо земено, тоа ќе биде доставен во рок од 10-35 дена. Среќен шопинг ^_^. НАШИТЕ ЗБОРОВИ : Драги Пријатели, ние сме одговорни за објектот штета пред приемот. постои, исто така, во случај некои од вас не се среќни со предмети, воопшто не грижете се, контактирајте со нас, ние ќе ги добие на најдобриот начин да се реши тоа.

Карактеристики на производот

боја:
Бела
Големина:
Other
Изведени Серија:
Перница/Перница
Број На Модел На:
DL005
Тип:
Топката
Површината Материјал:
PU
Применливи Луѓе:
Машки
Употреба:
Бејзбол Натпревар за
Пополнување:
Алуминиум легура

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.