• Свеж
трговија на големо 2017 нов стан обод шапка корејски мода sequined бејзбол капа хип-хоп капа шапка машки Famale w550

трговија на големо 2017 нов стан обод шапка корејски мода sequined бејзбол капа хип-хоп капа шапка машки Famale

Оценка на посетителот:
DEN 767.04
DEN 598.00 -22 %

Стока
Во продавницата


4, Ние ќе го следат секој песна Број.
Следниве информации се бара кога ќе се одрази на проблемот :
"Цел број" "Го објектот е SKU број" "Сликата на неисправни монистра"
Ако имате било какви прашања во врска со политика на враќање на, ве молиме слободно да не контактирате!
.
2,Ние нудиме бесплатен превозот за повеќето земји во светот, се разбира, исто така, може да се избира таа брод начин(како DHL/EMS/ ТАКА НАТАМУ) сакате ,можете да ги дознаете најновите превозот детали
3, Стандард и безбедно пакување, за да даде повеќето вредност за вас. Во овој процес, прашања за начинот на услуги и производи, нашата компанија ќе биде најдобро за вас да се реши.
Враќање& Размена на настава.
Известување : Почитувани купувачи, ова е нашата нова продавница отвори, за сите производи направен ограничено време посебни промоции, за да го отплати поголемиот дел корисници, ви благодариме за вашиот интерес. Исто така, имаме ОК тим да се тестира вашата нарачка производи се функционира правилно пред тие да се пакуваат и испраќаат до вас.
Внимание : не можеме да го прифати размена или поништува по вашата нарачка е бен испраќаат.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас. Но вие не треба да се потврди вашиот фустан големина внимателно купување. И ве молиме да ги споделите со нас, ние ќе ви даде повеќе попуст за вашата следна цел. Така на квалитетот е загарантирана.
Испорака
1,Подготовка на Време : ние треба 2-5 woking дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден.

Карактеристики на производот

Големина:
M
Тип На Објект:
Безбол Капи
Шаблон Тип:
Цртан филм
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Новина
Пол:
Унисекс
Материјал:
Акрилик,Памук
Рака Тип:
прилагодлив
Шапка Големина:
една големина
Број На Модел На:
w550

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.