• Свеж
Висок Половината Секси Костим за капење Кавга Бикини Поставите Поместена Градник Костим за капење, на Жените им Помогнам на костими за капење Гроздобер костими за

Висок Половината Секси Костим за капење Кавга Бикини Поставите Поместена Градник Костим за капење, на Жените

Оценка на посетителот:
DEN 696.00
DEN 620.00 -11 %

Стока
Во продавницата


ГОЛЕМИНА БИСТА ПОЛОВИНАТА КОЛКОВИТЕ КУПОТ НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА&О ГОЛЕМИНА EURP ГОЛЕМИНА НА САД ГОЛЕМИНА S 32"~34" 81~86 CM 24"~26" 61~66 CM 34"~36" 86~91 CM А~Б 6~8 32~34 4~6 M 34"~36" 86~91 CM 26"~28" 66~71 CM 36"~38" 91~96 CM Б~C 8~10 34~36 6~8 L 36"~38" 91~96 CM 28"~30" 71~76 CM 38"~40" 96~101 CM Б~C 10~12 36~38 8~10 XL 38"~40" 96~101 CM 30"~32" 76~81 CM 40"~42" 101~106 CM Б~C 12~14 38~40 10~12 XXL 40"~42" 101~106 CM 32"~34" 81~86 CM 42"~44" 106~111 CM Б~D 14~16 40~42 12~14 3 XL 42"~44" 106~111 CM 34"~36" 86~91 CM 44"~46" 111~116 CM D~E 16~18 42~44 14~16 4 XL 44"~46" 111~116 CM 36"~38" 91~96 CM 46"~48" 116~121 CM D~E 18~20 44~46 16~18 5 XL 46"~48" 116~121 CM 38"~40" 96~101 CM 48"~50" 121~126 CM D~E 20~22 46~48 18~20 6 XL 48"~50" 121~126 CM 40"~42" 101~106 CM 50"~52" 126~131 CM D~E 22~24 48~50 20~22
ПРИЈАТЕЛСКИ ПОТСЕТНИК
Имајте на ум 1 : 1 инч = 2.39 инч,1 чи = 33. откако пратката направено. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување. и повратни информации не може да биде ревидиран откако ќе лево, па ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт ако имате било незадоволен за цел или производот. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме Внимание : Feedback е многу важна за нас.), контактирајте со нас за да се добие добра услуга по Проценето време на Увозни Давачки : 1. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот. Даночни Не превозот цена, бидејќи целосна превозот надомест е платен. Превозот време може да биде одложен поради различни ситуација(како што празници, војна, времето итн. Ние секогаш се обидува да обезбеди најдобра услуга и сигурен производ за секој клиент, Сепак , несреќа може да се случи понекогаш ве молиме контактирајте со нас го реши секој проблем пред да замине негативен фидбек. Различни превозот време за секоја област, ве молиме да забележите пред понуда.

Карактеристики на производот

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Бикини Сет
Материјал:
Најлон,Акрилик,Spandex
Шаблон Тип:
Цртан Филм,Печатење
Пол:
Жените
Поддршка Тип:
жица за слободни
Со Подлога:
Yes
Бренд Име:
OULING
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Половината:
Висок Половината
Големина:
XL 2XL 3XL 4XL Plus Size
боја:
Бела
2018 Костим за капење:
кавга бикини
Пакет:
1 x bodysuit

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.