• Свеж
6 Декорација Креативни Кристал факел Модерна Спалната соба Покрај Табела Светлина Стилски Полиран Хром Бар Контра Студија Соба Биро Светлина

6 Декорација Креативни Кристал факел Модерна Спалната соба Покрај Табела Светлина Стилски Полиран Хром Бар Контра

Оценка на посетителот:
DEN 4423.68

Стока
Во продавницата


Опис 100% Сосема Нов и со висок квалитет на Модел : Кристал Биро Светлина Големина : факел ширина 13.5 cm/5.3", Висина 32cm/12.6", светилка база ширина 15cm/5.9" Светлосен Извор : E14 40 W*1(Цената не вклучува светилки) Напон : 110-240 V Материјал : Стакло, Хром Пакет се вклучени : 1*Биро Светилка Пакет Тежина : 1.6 KG
****Пратката****
Сите предмети ќе бидат испратени од Кина.
Ве молиме бидете советувани дека сите меѓународни превозот може да потрае до 10 - 21 работни дена.
Ако ви е потребна брза испорака, ве молиме да ни даде известување.
Меѓународни Клиенти се одговорни за царински даноци и давачки каде што е применливо.
****Политика на враќање****
Ние сакате да бидете целосно задоволни со вашето купување.
Ако за било која причина сакате да се вратите или размена на некој објект, ќе ни биде мило да го стори тоа.
Надоместоци и размена се прифатени на предмети кои се во иста состојба примени.
Клиентот треба да го плати превозот полнење има кога тие бродот назад до нас.
Ова е затоа што превозот полнење може да биде различен во секоја земја.
Враќање превозот полнење може да биде помалку или повеќе, отколку што истакна на страница за опис.
Во двата случаи, клиентот е одговорен да се плати за точни бара превозот надомест.
Откако ќе добиеме враќа објект,
ние ќе го одбие превозот на наполнетост на која беше забележана и на страницата за опис
и им даде на враќање на средствата на вашата сметка веднаш.
****Услуга на клиентите****
Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас.
Ние одговор на сите e-mail во навремено.

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Биро Светилки
Стил:
Модерна
Карактеристики:
кристал факелот
Напон:
90-260V
Бренд Име:
oovov
Број На Модел На:
ЛЛ-779
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло,Хром
Сенка Тип:
Кристално
Материјал:
Кристално
Гаранција:
1 година
База Тип:
E14
Заврши:
Полиран Хром
Е dimmable:
No
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Е Светилки Вклучени:
No

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.