• Свеж
2018 ново Момче девојка кошула пролет, есен бебето решетки блузи Децата облека Долг ракав tees детска облека Плоштадот мода Блуза

2018 ново Момче девојка кошула пролет, есен бебето решетки блузи Децата облека Долг ракав tees детска облека

Оценка на посетителот:
DEN 909.60
DEN 546.00 -40 %

Стока
Во продавницата


Големина на Информациски (единица : cm)
НИ Големина
ДОН Големина
Должина
Должина На Ракав
биста*2
Рамо *2
Предложи висина
2 T
90
35
30
28
23
90 CM
3 T
100
38
33
30
24
95
4 T
110
42
36
32
26
100
5 T
120
44
39
34
27
110
6 T/7 T
130
47
42
36
28
120
1.Поради различни мерни методи,Таму ќе биде 1-3 см грешка;
Според детската висина.на телесната тежина.Облекување навики да се Избере вистинската големина,ви благодариме!

Карактеристики на производот

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 5T, 6T, 7T
Одделот За Името:
Деца
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Plaid
Јака:
Пак надолу Јака
Стил:
Streetwear
Материјал:
Памук
Бренд Име:
JCHAO ДЕЦА
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Кошули
Облека Должина:
Редовни
погодни за возраста:
Дете 2 3 4 5 6 7year стари
Применливи Сезона:
есен пролет
Ткаенина третман:
меки и удобни,Здрави
Одговара висина:
90cm,100cm,110cm,120cm,130cm
квалитет:
памук, со висок квалитет, во ред, најдобар, врвот
детска облека стил:
Мода,Симпатична,Секојдневен,Спорт,активни
детска облека:
децата облека
боја:
Црвена,зелена,портокалова,празно

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.