• Свеж
Бебе Деца Блузи За Девојки Памук Plaid Кошули За Деца Chiffon Шарени Блузи Тинејџерскиот Шарени Кошули 2 3 4 6 8 10 12 14 15 Години

Бебе Деца Блузи За Девојки Памук Plaid Кошули За Деца Chiffon Шарени Блузи Тинејџерскиот Шарени Кошули 2 3 4

Оценка на посетителот:
DEN 575.52
DEN 443.00 -23 %

Стока
Во продавницата

Прво, би сакал да констатирам дека јас не може да го контролира испораката брзина направи ветување за датум на испорака.modname=ckeditor
Тинејџерскиот Плус Сомот Блузи За Девојки Училишни Униформи Памук Топло Зима Кошули За Деца Бебе Блузи Есен Дебели Шарени Кошули
Години Plaid Блузи За Девојки Плус Сомот Кошули 2017 Зима Дното Кошули Ученици Училишни Униформи
Детали За Производот :
Пакет : 1 x Блуза
Сезона : Пролет, Есен
Боја : Црвена, Розова, Бела
Возраст : 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Години Девојки
Големина 2 T (100) е за 85-95cm висина,
Големина 3 T и 4 T (110) на 95-105m висина,
Големина на 5 и 6 (120) се за 105-115cm висина,
Големина на 7 и 8 (130) се за 115-125cm висина,
Големина на 9 и 10(140) се за 125-135cm висина,
Големина на 11 и 12 (150) се за 135-145cm висина
Големина на 13 и 14 (160) се за 145-155cm висина
Големина 15 (170) е 155-165cm висина
За Услугата
Како да сум во Кина, вашата земја и рудникот се џет заостануваат. Почитувани пријатели, ве молиме да бидат предмет на вистински производ кога ќе ја добие.
modname=products&cols=4&colspace=10&rowspace=10&show Name=false&show Price=false modname=products&cols=4&colspace=10&rowspace=10&show Name=false&show Price=false.
За повратни информации
Ако сте незадоволни со облека кога ќе се добие тоа, ве молиме контактирајте ме пред да го оставите лош повратни информации, јас ќе се обиде да ги реши проблемите и да ви даде пријатен шопинг искуство. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Бојата разликата е неизбежна, бидејќи на различни светлина и снимање на животната средина.
За Фотографии
Сите овие слики се направени врз основа на реални производи. Но јас ви ветувам дека ќе брод од вашиот производ што е можно поскоро по вашата исплата поминува безбедносната проверка на Aliexpress.

Карактеристики на производот

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 4T
Одделот За Името:
Деца
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Моден
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Девојки
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Шаблон Тип:
Шарени
Број На Модел На:
17954
Јака:
Пак надолу Јака
Ткаенина Тип:
Волнени
Бренд Име:
OKOUFEN
Пол:
тинејџерки Маици Памучни Plaid Блузи За Девојки Шарени Кошули
Должина:
Long Sleeve White Shirts For Students School Uniforms Autumn Tops
боја:
Пинк Сина Црвена Бела Plaid Шарени Chiffon Блузи Деца Outerwear
Соодветна возраст:
2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Години Девојчиња Кошули И Блузи
Погоден Сезона:
Пролет, Есен Дното Кошули За Девојки Костими Училиште Блузи
Погодна прилика:
Одмор Партија Перформанси Кошули 2017 Шарени Блузи За Години
Материјал:
Памук Училиште Девојки Блузи Chiffon Кошули Студентите Партија Кошули Деца Врвот
Стил:
Моден Децата Ден Подароци За Девојки Облека Партија Кошули Девојки Врвот
Декорација:
Формално Бели Блузи Тинејџерскиот Облека Тинејџерскиот Блузи Тинејџерите Блузи
Продавница тип:
Сè за деца Облека И Додатоци 2017 Деца Работи

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.