• Свеж
ORIGOODS Солидна Црвено Бела Кошула, Блуза Жените Лен Лабава Секојдневен Оригиналниот дизајн Летна Кошула Гроздобер Жените Блузи и Блузи C167

ORIGOODS Солидна Црвено Бела Кошула, Блуза Жените Лен Лабава Секојдневен Оригиналниот дизајн Летна Кошула Гроздобер

Оценка на посетителот:
DEN 1139.04
DEN 854.00 -25 %

Стока
Во продавницата


Лабава секојдневен лен половина ракави летна блуза
Ткаенини : лен
Боја : бела, црвена
Големина : една големина Големина Должина Рамо Биста Ракав должина со рамо Една големина 59 - 112 44
Единица : cm (1 cm=0.39 инчен; 1 инч=2.54 см)
Се мери во со рамна поставени позиција, може да биде 1-3 см разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме.
Забелешка : Поради разликите во компјутерски монитори, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

Карактеристики на производот

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Декорација:
Копче
Материјал:
Лен,Памук
Sleeve Должина(cm):
Половина
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Бренд Име:
ORIGOODS
Облека Должина:
Редовни
превозот:
Бесплатен превозот од Кина

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.