• Свеж
ХАРМОНИЈА 12 МЕША Бои Не-токсични Привремено Губење на Боја во Прав за Заштита Стилизирање на Косата Креда Поставете Мека Пастели Салон Боја на Косата Алатки за Пол?

ХАРМОНИЈА 12 МЕША Бои Не-токсични Привремено Губење на Боја во Прав за Заштита Стилизирање на Косата Креда Поставете

Оценка на посетителот:
DEN 1161.12

Стока
Во продавницата


ХАРМОНИЈА 12 МЕША Бои Не-токсични Привремено Губење на Боја во Прав за Заштита Стилизирање на Косата Креда Поставете Мека Пастели Салон Боја на Косата Алатки за Полнење
АКЦИИ Бои : Црна, Бела, Кафе, Црвена, Портокалова, Жолта, Зелена, Темно Сина, Светло Сина, Виолетова, Розова, Fuschia

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Боја Прстени
Големина:
1 piece with seperated package
Број На Модел На:
12 различни бои во парк
Материјал:
Привремен Пастелни
Количина:
12 меша бои по многу
Точка име :
Не-токсични Привремено Губење на Боја во Прав
Акции Бои 1:
Црна, Кафе, Црвена, Портокалова, Жолта, Зелена
Акции Бои 2:
Бела, Темно Сина, Светло Сина, Виолетова, Розова, Fuschia

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.