• Свеж
Жените Девојка Тело Половината Тренер Shaper Над Биста Корсет Cincher Shapewear Bodysuit Супер Секси

Жените Девојка Тело Половината Тренер Shaper Над Биста Корсет Cincher Shapewear Bodysuit Супер Секси

Оценка на посетителот:
DEN 422.40
DEN 338.00 -20 %

Стока
Во продавницата


Жени Со Полно Тело, Половината Тренер Shaper Над Биста Корсет Cincher Shapewear Bodysuit
Карактеристики
Супер-моќен слабеење на стомакот и стомакот.
Лесна предиво се насочени компресија зони дека тенок само во вистинските места.
Биста стил го прави оваа опција разноврсна со било градник и имаат push-up ефект.
Прилагодливи гаќи за совршено се вклопуваат.
Спецификите
Материјали : Најлон+ Spandex
Боја : Црна / Бојата На Кожата
Биста Половината Хип Должина
M 62-72cm/24.41-28.35 52-64 CM/20.47-25.20 70-80СМ/27.56-31.5 61 CM/24.02
L 64-74 CM/25.2-29.13 54-66 CM/21.26-25.98 72-82 CM/28.35-32.28 62 CM/24.40
XL 67-80СМ/26.38-31.5 56-68 CM/22.05-26.77 74-84 CM/29.13-33.07 64 CM/25.2
XXL 72-82 CM/28.35-32.28 62-72 CM/24.40-28.35 78-88 CM/30.70-34.64 67 CM/26.38
Пакет Се Вклучени : 1 X Жените Shapewear

Карактеристики на производот

Големина:
L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
oioninos
Материјал:
Памук,Полиестер
Контрола Ниво:
Медиум
Shapewear:
Bodysuits
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Декорација:
Чипка
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
слабеење bodysuit
Тип На Објект:
Shapers
Пол:
Жените

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.