• Свеж
Бебе Бебе Деца Девојка Облека Bodysuit Jumpsuit Playsuit Тимови Sunsuit 0-18 Месеци Розова бебе девојки мрачно bodysuit нова мода

Бебе Бебе Деца Девојка Облека Bodysuit Jumpsuit Playsuit Тимови Sunsuit 0-18 Месеци Розова бебе девојки мрачно

Оценка на посетителот:
DEN 175.68
DEN 149.00 -15 %

Стока
Во продавницата

2016 бебе девојки ленти bodysuit Бебе Бебе Деца Девојка Облека Bodysuit Jumpsuit Playsuit Тимови Sunsuit 0-18 Месеци Розова
Опис
2016 Година Најновите Модни Бебе Девојки Romper !!
Висок квалитет и Сосема нови 100%
Главната Боја : КАКО На Сликата
Ново во Мода Материјал : Памук Мешавина
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние препорачуваме избор на поголеми димензии, благодарение. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме.
Пакет се вклучени : 1 x Bodysuit
Големина на Табела : Големина Должина Биста*2 70 годишна Возраст 38 cm 23 см 0-6 Месеци 80 40 см 24.5 cm 6-9 Месеци 90 42 см 26 cm 9-12 Месеци 100 44 cm 27.5 cm 12-18 Месеци
Постои 2-3 cm разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Плаќање и Испорака

Карактеристики на производот

Бебе Возраст:
4-6 месеци, 7-9 месеци, 10-12 месеци, 13-18 месеци
Број На Модел На:
2016 бебе девојки ленти bodysuit
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Бебе Девојки
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Шарени
Јака:
Плоштад Јака
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Тип На Објект:
Bodysuits
Одделот За Името:
Бебето

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.