• Свеж
LOBBPAJA Многу 6 компјутери Жена долна облека на Жените Памучни Гаќи Боксери Шорцеви Boyshort ЉУБОВ Печати Дами Knickers долна Облека за Жени

LOBBPAJA Многу 6 компјутери Жена долна облека на Жените Памучни Гаќи Боксери Шорцеви Boyshort ЉУБОВ Печати Дами

Оценка на посетителот:
DEN 757.92
DEN 424.00 -44 %

Стока
Во продавницата

100% Сосема Нов/Супер Високо Квалитетен Материјал : Удобно Материјал (95% Памук + 5% Spandex)
Производ големина (Азија Големина се помали од НАС/Европски ГОЛЕМИНА) Големина M L XL Половината 56 см / 22" 60 cm / 23.6" 64 cm / 25" се Водат 110 см 114 см 120 cm Одговара За Половината 56-67 cm 60-73 cm 64-79 cm Одговара За Колковите 85-93 cm 90-98 cm 95-105 cm Центар Должина 16 cm 17 18 cm cm НИ Големина 6 8 10 руската Големина 42-44 44-46 46-48 Европската Големина 36-38 38-40 40-42 Купувачот Забелешка : Рака мерење ќе има разлики од околу 1-2cm. 1 cm = 0.39 во
Лесна Гаќи за ЛЕТОТО!

Карактеристики на производот

Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Гаќи
Пол:
Жените
Материјал Состав:
95% памук + 5% Spandex
Шаблон Тип:
Писмо
Материјал:
Spandex,Памук
Декорација:
Лак
Гаќи Тип:
Boyshort
Сексуално Сугестивна:
No
Бренд Име:
LOBBPAJA
Пораст Тип:
низок Пораст
Непристојни Слика:
No
Број На Модел На:
#89216

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.