• Свеж
Повеќе Пол Украсениот Случај Коло Прекинато Lockout

Повеќе Пол Украсениот Случај Коло Прекинато Lockout

Оценка на посетителот:
DEN 864.00

Стока
Во продавницата


б) Погодни за двојно пол прекинувач lockout, Мулти пол прекинувач lockout
в) Соодветни за 1 до 4 столбови минијатурни прекинувачи
г) Димензии : 51mmm×25mm×23mm широк. Добредојдени да ги користат Трговија на Квалитет,ние се Alibaba трговија за обезбедување на снабдувачот,Alibaba. како е време на испорака ?
А Тоа зависи од вашите квантитет,обично тоа ќе потрае околу 7 дена за производство
П 3.
Кога имаш стоката, тест нив, и ми даде повратна информација.Опис На Производот
Дел No.com осигурајте се дека вашиот цел квалитетно и навремено.Пакување & Испорака
5.Ако имате било какви прашања во врска со проблемот, контактирајте со нас,
ние ќе понуди решавање на начин за тебе. ОЕМ Производството добредојдовте : Производ, Пакет. Јас можам да земам некои примероци?
A : Да, ние ги поддржуваме да се земе примероци пред да го одржи редот.

Карактеристики на производот

Големина:
51*25*23mm
Број На Модел На:
NT-L02
Заклучување Тип:
коло прекинато lockout
DIY Материјали:
Електрични

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.