• Свеж
1 Парче Антички Двојно Остава Накит Брошеви Ретро Стил Имитација Бисер Pin Brooch За Жените px49 Исклучителна Марами Тока

1 Парче Антички Двојно Остава Накит Брошеви Ретро Стил Имитација Бисер Pin Brooch За Жените px49 Исклучителна

Оценка на посетителот:
DEN 72.96
DEN 51.00 -30 %

Стока
Во продавницата


Rturn
Ако имате било какви прашања или незадоволство во врска со нашите производи,вие може да го донесе проблеми со нас веднаш.
Зачувам и paypal се
нашите префериран метод на плаќање.
Повратни информации
Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој.
плаќање
Плаќањето се очекува да биде потврден во рок од 24 часа по вашата remittance завршен.
Ако ви треба добра под итно да и купите повеќе, ние може да ги испратите по Изразува,како што се DHL, или ЕМС и така натаму. Ви благодариме! Ако не е, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас пред да замине било неутрални и негативни повратни информации.
Тоа е важно за вас да ја добиете вашата парцела брзо и успешно.
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.

Карактеристики на производот

Бренд Име:
JQUEEN
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Секојдневно Материјали
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Број На Модел На:
px49-
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Сезоната:
Пролет Лето Есен Зима
Повод:
партија, свадба, роденден, годишнина подарок секојдневно носење
Пакет:
OPP вреќа
Дали акциите:
во парк
Пад на превозот:
трговија на големо&dropshipping ред
Способност:
Висок квалитет ниска цена големи залихи брза испорака
Style1:
божиќ накит иглички и брошеви
style2:
кристал brooch иглички

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.