• Свеж
MloveAcc Глеѓ Пчела Брошеви за Жените И Мажите Легура Инсекти Јака Иглички Страна Свадби Банкет Brooch

MloveAcc Глеѓ Пчела Брошеви за Жените И Мажите Легура Инсекти Јака Иглички Страна Свадби Банкет Brooch

Оценка на посетителот:
DEN 239.04
DEN 191.00 -20 %

Стока
Во продавницата


Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени? За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како може да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Mloveacc
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Брошеви Тип:
Брошеви
is_customized:
No
Број На Модел На:
CC18494
Brooch Стил:
бренд brooch
Brooch Пол:
Жените
brooch боја:
злато боја
Brooch Големина:
2.8*4.8 cm
Brooch Тежина:
12.5 g
brooch материјал:
Глеѓ,Кристал,Цинк Легура
Brooch Пакет:
Бренд Картичка во Opp Вреќа
Brooch Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Свадба

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.