• Свеж
Топла 1Pc Девојки Цртан филм Убава Мачка Шише Вино Зголеми Цвет Рака Метал Brooch Иглички Corsage Накит за Подарок

Топла 1Pc Девојки Цртан филм Убава Мачка Шише Вино Зголеми Цвет Рака Метал Brooch Иглички Corsage Накит за Подарок

Оценка на посетителот:
DEN 64.32
DEN 36.00 -44 %

Стока
Во продавницата

Превозот на плаќање не се враќа.Тоа може да биде подолг. Ве молиме проверете ја вашата земја е прилагодено за статистика за да се утврди дали овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Ние ги испратите парцела од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, ако вашата цел износ е помалку од 15$. Превозот :
ве молиме, користете го овој линк за да пратите вашиот парцела "http : //ntrack. Ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да ја врати стоката.
Добредојдовте на Нашиот Магазин
Драг Пријател
Ви благодариме за вашето доаѓање во нашата продавница , ние сме manufature директно кој ги продава ниска цена и добар квалитет на предмети ,исто така и ние ќе deveop на нови објекти често,вие никогаш нема да се чувствуваат жалење за да се спаси нашата продавница , за било какви прашања , pls слободно контактирајте со нас , ние секогаш ќе биде тука и да се чека за да ви помогне!
Тип : Broche
Стил : 6 стилови се прелива choisir
Matière : Alliage
Taille : Regardez les Слики
Quantité : 1 компјутер
Плаќање : Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку кредитна картичка,Visa,Master Card,QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери. Овие трошоци се на купувачот одговорност.com/" САД : 10 - 35days. Контактирате за Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите предмети ,ве молиме контактирајте со нас, прво преку е-маил,ние сме подготвени да се обидуваме се потрудиме да се реши за вас,однапред ви благодариме,нашите бизнис-time : 8 : 00 часот-5 : 30(понеделник - сабота) Пекинг Време ако сте сакале да ја напушти netural или негативна повратна информација до било која продавачот,ве молиме да не купи некој работи од мојата продавница.

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LNRRABC
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
brooch

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.