• Свеж
Corzzet Црвено Collared Brocade Кожа Челик Boned Underbust Корсети И Bustiers Половината Тренер Тело Shaper Steampunk Корсет

Corzzet Црвено Collared Brocade Кожа Челик Boned Underbust Корсети И Bustiers Половината Тренер Тело Shaper Steampunk

Оценка на посетителот:
DEN 2592.00
DEN 1529.00 -41 %

Стока
Во продавницата


Спирала Челик Коски Број на Bonings : Пред 10 Средината Патент Чипка назад За Cinching Bulit-Со Приватноста Панел Силна Корсет Кабелот Алкохол 100% парична Казна Памук Twill Поставата Кожа Исечените Не Suspender Циклуси Боја : Кафена,Црна Должина : 16" /36cm (Големина M) Ткаенини Опис : Brocade + Faux Кожа Бистата линија : Overbust Pakage : Корсет Врвот Големина се достапни : available : S,M,L,XL,XXL, 3 XL, 4 XL, 5 XL, 6 XL Стојат Јака, Cupless, Целосна Back Спирала Челик Коски
Број на Bonings : 12
Пред Метален Прстен Тока Затворање
Ланче назад со 21 grommets
Вграден-во Со Приватноста Panel
Силна Корсет Кабелот Алкохол
100% Парична Казна Памук Twill Поставата
Не Suspender Циклуси
Боја : Црвена
Должина : 12"/30.5 cm (Големина M )
Назад Должина : 21" / 53.5 cm
Ткаенини Опис : Brocade
Бистата линија : Отворено Првенство, Cupless
Доаѓа со појавување на г-string
Големина на располагање : S,M,L,XL,XXL , Број на Bonings : Пред 10 Средината Патент Чипка назад За Cinching Bulit-Со Приватноста Панел Силна Корсет Кабелот Алкохол 100% парична Казна Памук Twill Поставата Кожа Исечените Не Suspender Циклуси Боја : Кафена,Црна Должина : 16" /36cm (Големина M) Ткаенини Опис : Brocade + Faux Кожа Бистата линија : Overbust Pakage : Корсет Врвот Големина се достапни : available : S,M,L,XL,XXL, 3 XL, 4 XL, 5 XL, 6 XL

Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
Brocade+ Кожа
Број На Модел На:
21706
Материјал:
Spandex,Полиестер,Синтетички Кожа
Бренд Име:
CORZZET
Декорација:
Копче
Стил:
Секси
Услуга:
Капка-превозот/трговија на Големо / Мало / OEM / ODM
Боја на располагање:
Црвена
Големина на располагање:
S,M,L,XL,XXL,
Вклучуваат:
корсет врвот
корсет стил:
Steampunk & Готски & Бурлеска & Гроздобер
Употреба:
Телото Обликување, Половината Обука, Слабеење
Пазарна Цена:
USD140/Парче
Пакување детали:
1pcs / Пластична Кеса
Место на Потекло:
Гуангжу во кина

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.