• Свеж
Жените Црвена Секси Корсети Бурлеска Overbust Corsage Секси Corselet Слабеење Флорални Чипка Долна Облека Врвот Секси Готски Bustiers Korset

Жените Црвена Секси Корсети Бурлеска Overbust Corsage Секси Corselet Слабеење Флорални Чипка Долна Облека Врвот

Оценка на посетителот:
DEN 2136.96

Стока
Во продавницата


Пластични Коски
Број на Bonings : 10
Пред Челик Busk Затворање
Ланче назад со 10 grommets
100% парична Казна памук twill Поставата
Лента Алкохол
Pleated Трим, Леопард Печатени
Не Suspender Циклуси
Боја : Црвена, Зелена, Беж, Виолетова
Должина : 15 "/ 38cm (Големина M)
Ткаенини Опис : Жакард
Бистата линија : во Текот Биста, Благи Душо
Доаѓа Со Појавување На Камшик
Големина на располагање : S,M,L,XL,XXL

Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
CORZZET
Материјал:
Spandex,Најлон
Стил:
Секси
Декорација:
Возбудува
Материјал Состав:
brocade
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
2805
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Снабдување Тип:
Во акции на објектот
корсет стил:
Готски & Викторија
Скелетот:
10 Пластични Коски
Затворање:
Пред Челик Busk Затворање, Грбот Лента Алкохол
Боја на располагање:
Црвена, Зелена, Виолетова, Беж
Големина на располагање:
S / M / L / XL / XXL
Вклучуваат:
Корсет Врвот G-string
Функција:
Телото Обликување / Слабеење / Push Up / Половината Обука
Пакување детали:
1pcs / Пластична Кеса
Место на Потекло:
Гуангжу во кина

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.